ONS TEAM

Distributienetwerk van wereldklasse

We staan klaar om voedseltechnologen, brouwers, distilleerders en wijnmakers te helpen om de stabiliteit van voedsel en dranken op lange termijn te waarborgen of om waarde toe te voegen en te besparen op de kosten van het rijpen en afronden van uw wijn, sterke drank en bier. We werken graag met al onze klanten samen bij het testen en leveren van voorbeeldproducten voor testen en validatie.

CALIFORNI/VS/GLOBAAL

John Fearless Company
80 Technologie Ct, Napa,
CA 94558

Andrew Planting
+1 (707) 699-5117
andrew.planting@stoaktechnologies.com

SPANJE/EUROPA

A-355 Carretera Ojen 3
Marbella 29602
Malaga, Spanje

Fraser Dodge
+34 662 442 596
fraser.dodge@stoaktechnologies.com

AUSTRALIË

Stoak Technologies Australië
Eenheid 2, 6 Fellowship Road
Gnangara, WA 6077

George Herbst
+61 (0) 428 942 743
george@stoaktechnologies.com.au

FRANKRIJK

Ciatti Europa
261 chemin de Poutingon
34070 Montpellier (Frankrijk)

Florian Cheschi
+33 4 67 91 35 35
florian@ciatti.fr

MEXICO

Republica Cervecera
Las Torres 214, Parque Industrial
Santa Catarina, CP 66367

Patricio Calderoni
+ 44 81 247 355 80
pcalderoni@republicacervecera.com.mx

ZUID-AFRIKA

Stoak Technologies SA
Unit 36 Rivierpark, 77 de Waal Rd
Diepriver, Kaapstad, RSA

Bruce Planting
+ 27 83 408 2000
bruce.planting@stoaktechnologies.com

STOAK'S WERELDWIJDE LOCATIES

De producten van Stoak zijn momenteel verkrijgbaar in de volgende gebieden. Neem rechtstreeks contact met ons op voor meer informatie